Du är här:Start > Kontakt > Medarbetare

Medarbetare

Britta Bolmenäs Föreståndare

0370-341102
britta.bolmenas@missionskyrkan.org

Per-Anders "Pea" Karlsson omsorgspastor, vice församlingsföreståndare

0370-341104
per-anders.karlsson@missionskyrkan.org

Margareta  Hermanson Lilja Diakon

0370-34 11 07
070-410 32 87
margareta.hermanson.lilja@missionskyrkan.org

Om mig. Diakonalt arbete

Adan Brown Församlingsmusiker

0370-34 11 06
070-410 32 86
adan.brown@missionskyrkan.org

Om mig. Musikansvarig, körverksamhet, konserter, mm.

Evelina Westberg Ungdomssocionom

0370-341103
evelina.westberg@missionskyrkan.org

Julia Oxenlöv Barnledare

0370-34 11 05
073-815 43 56
julia.oxenlov@missionskyrkan.org

Om mig. Barn- och familjeverksamhet

Joel Andersson Ungdomsledare

0370-341101
070-886 49 21
ungdomsledare@missionskyrkan.org

Hans Ohlson Vaktmästare

0370-34 11 08
070-410 32 88
hans.ohlson@missionskyrkan.org

Om mig. Vaktmästarfunktion

Ulf "Frasse" Fransson Administratör

0370-341100
070-5714590
ulf.fransson@missionskyrkan.org

Evenemang

Lördag 16 Dec

Strålande Jul 15:00

Start: 17-12-16 15:00 Julkonsert Lördag kl:15.00
Anmälan öppnar 2017-10-24
Lördag 16 Dec

Strålande Jul 18:00

Start: 17-12-16 18:00 Julkonsert Lördag kl:18.00
Anmälan öppnar 2017-10-24
Söndag 17 Dec

Strålande Jul 15:00

Start: 17-12-17 15:00 Julkonsert Söndag kl:15.00
Anmälan öppnar 2017-10-24