Du är här:Start > Kontakt > Medarbetare

Medarbetare

Britta Bolmenäs Föreståndare

0370-34 11 02
070-410 32 82
britta.bolmenas@missionskyrkan.org

Per-Anders "Pea" Karlsson Omsorgspastor, vice församlingsföreståndare

0370-34 11 04
070-467 56 44
per-anders.karlsson@missionskyrkan.org

David Nilsson ”Pastor med inriktning mot yngre”

0370-34 11 05
070-410 32 85
david.nilsson@missionskyrkan.org

Ulrika Axelsson Diakon

0370-34 11 07
070 410 32 87
ulrika.axelsson@missionskyrkan.org

Om mig. Diakonalt arbete

tillfälligt vakant Församlingsmusiker

0370-34 11 06
070-410 32 86

Om mig. Musikansvarig, körverksamhet, konserter, mm.

Föräldraledig fr.o.m aug-22 Evelina Westberg Ungdomssocionom

0370-34 11 03
070-410 32 83
evelina.westberg@missionskyrkan.org

Om mig. Föräldrarledig

fr.o.m. januari 2023 Samuel Jonsson Ungdomsledare

0370-34 11 01
ungdomsledare@missionskyrkan.org

Om mig. Börjar januari 2023

Ulf "Frasse" Fransson Administratör

0370-34 11 10
070-410 32 84
ulf.fransson@missionskyrkan.org

Evenemang

Document Moved

Object Moved

This document may be found here