Du är här:Start > Kontakt > Medarbetare

Medarbetare

Britta Bolmenäs Föreståndare

0370-34 11 02
070-410 32 82
britta.bolmenas@missionskyrkan.org

Per-Anders "Pea" Karlsson omsorgspastor, vice församlingsföreståndare

0370-34 11 04
070-467 56 44
per-anders.karlsson@missionskyrkan.org

Margareta  Hermanson Lilja Diakon

0370-34 11 07
070-410 32 87
margareta.hermanson.lilja@missionskyrkan.org

Om mig. Diakonalt arbete

Anna-Maria Toftgård Församlingsmusiker

0370-34 11 06
070-410 32 86
anna-maria.toftgard@missionskyrkan.org

Om mig. Musikansvarig, körverksamhet, konserter, mm.

Evelina Westberg Ungdomssocionom

0370-34 11 03
070-410 32 83
evelina.westberg@missionskyrkan.org

Julia Oxenlöv Barnledare

0370-34 11 05
070-410 32 85
julia.oxenlov@missionskyrkan.org

Om mig. Barn- och familjeverksamhet

Joel Andersson Ungdomsledare

0370-34 11 01
070-886 49 21
ungdomsledare@missionskyrkan.org

Hans Ohlson Vaktmästare

0370-34 11 08
070-410 32 88
hans.ohlson@missionskyrkan.org

Om mig. Vaktmästarfunktion

Ulf "Frasse" Fransson Administratör

0370-34 11 10
070-410 32 84
ulf.fransson@missionskyrkan.org